+420608432775

omlazení pleti

Tejpování obličeje

TEJPOVÁNÍ OBLIČEJE JE PŘIROZENÁ METODA OMLAZENÍ

Tejpování obličeje je skvělé a další účinná metoda pro přirozené omlazení obličeje.

Věkem se vrstvy kůže slepují, tzv. betonují. Cílem tejpovaní je tyto vrstvy kůže od sebe odlepovat, uvolňovat, aby se lépe pokožka vyživovala a vypadala mladistvěji.

Tejp je elastická páska, která má liftingující efekt na pokožku. Tejp připomíná struktutu kůže. Pokožka se pod tejpem regeneruje. Svaly mají paměť a lymfa začíná lépe proudit. Aplikaci tejpu dopřejeme na noc svalům relaxaci. Neboli, když se tejp přilepí k pokožce, lehce ji nadzvedne a tím ji umožní a pokožka může lépe proudit a bude lépe vyživená. Vráska je vlastně zlom v kůži, abychom tento zlom mohli odstranit, je nutné kůži vyzvihnout, vyživit a tím ji vyrovnávat a zlom odstraňovat. Každý sval má svou pamět a když mu ukázujeme polohu, ve které ho chceme mít, zapamatuje si to. Fascii trvá cca 30 dní, aby si sval zapamatoval polohu.

TEJPOVÁNÍ ZASTAVÍ VAŠÍ MIMINKU A ZÁROVEŇ VYHLADÍ VRÁSKY POD TEJPEM.

Tejpovaní lze dobře kombinovat s obličejovou jógou, masážemi baňkou, rollerem, kamenem gua sha a kvalitní pečující kosmetikou. S tejpovaním můžeme začít v každém věku. Důležitá je pravidelnost a kombinace metod pro omlazení tváře, pokud chcete mít zaručený výsledek.

Výsledek se vždy odvijí od každé ženy individuálně, má na to vliv spoustu faktorů a hlavně stav pokožky, hloubka vrásky atd ... Mezi další faktory patří, věk ženy, nadměrná mimika, jak žena o pleť pečuje, jaký má životní styl, délku spánku, kolik denně tráví na čerstvém vzduchu, zda sportuje, kolik věnuje času péči o svoji duši. Vše se na pleti projevuje.

TEJPOVÁNÍ MÁME DVA DRUHY – ESTETICKÉ A LYMFATICKÉ

ESTETICKÉ TEJPOVÁNÍ - redukuje vrásky a pokožku pod tejpem vyhlazuje.

LYMFATICKÉ TEJPOVÁNÍ OBLIČEJE - zlepšuje krevní a lymfatický oběh, první pomoc při podřinách a pohmožděninách, redukuje opuchy tváře, očního okolí, dvojité brady, krku a zvýrazní čelist.

PRO KOHO NENÍ TEJPOVÁNÍ OBLIČEJE URČENÉ:

  • pokud máte alergii na leukoplast

  • pokud máte botox výplně (můžete začít nejdříve 3 měsíce po aplikaci)

  • při ekzému

  • při aktivním akné

  • pokud máte popáleniny i od sluníčka

  • pokud je pokožka citlivá na praskání žil

E-book ZDARMA >>> OMLÁDNĚTE PŘIROZENOU CESTOU 

Nabídka kurzů zde >>> ZDE <<<