+420608432775

OMLAZENÍ PLETI

Péče o pleť

Můj ranní rituál v péči o pleť

1. Krok - Vyčistím si pleť čistícím mlékem.

Já používám “Repair + Milk” od Laurens a místo odličujících vatových tampónků používám pratelné ubrousky Make-up Eraser, které jsou skvělé. Peru je na 40 stupňů v pračce. Dokážou odlíčit jen vodou make-up i voděodolnou řasenku.

2. Krok - Dočistím pleť tonikem a opět použiji pratelné tampónky od firmy Make-up Eraser, ale tentokrát určené pro tonik.

3. Krok - Následně hydratuji pokožku Biopeptidovým sérem, které kromě hydratace, dodává pokožce regeneraci a výživu.

4. Krok - Použijí olejíček vhodný na masáž obličeje, můj oblíbený je Orient oil od Larens, nemastí a rychle se vstřebává, navíc krásně voní.

5. Krok - Krátka masáž silikonovou baňkou, která pleť rozzáří a otevře póry, následně všechny krémy a séra se lépe vstřebávají a jdou hlouběji do vrstev kůže.

6. Krok - Použiji krém na vrásky kolem očí a na drobné mimické vrásky, můj oblíbený je Syn Ake od Larens. Mám ho v ledničce, tak i krásně chladí.

7.krok - Aplikují výživný a hydratační krém. Můj favorit je Bio Renew od Larens, jelikož je to krém a sérum v jednom s obsahem rybích peptidů. Navíc má lehkou konzistenci.

8. Krok - Oblíbila jsem si Primer pod make-up, používám Erst od značky Und Gretel. Krásně pleť sjednotí a připraví ji na nanesení make-upu.

Tento ranní rituál zvládnete za pár minut a uděláte pro svou pleť víc než si myslíte!

Věřím, že Vám tyto kroky pomohly, abyste si nastavila svou ranní rutinu krásy. Kdybyste se chtěli cokoliv zeptat, poradit, pište do zpráv nebo komentářů.

HYDRATACE PLETI

Kosmeceutika Larens má inovativní kombinaci přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu tyto přípravky dokáží naši pleť intenzivně hydratovat a déle regenerovat.

Pro dokonalou hydrataci pleti doporučuji:

- pravidelnou péči o pleť

- dostatečný pitný režim

- pravidelně pleť zvlhčovat nejen ráno a večer, ale i v průběhu dne BIOPEPTIDE SERUM SPRAY

- volba vhodného krému pro typ vaší pleti

- každodenní používání pleťového séra

- pravidelné používání Enzymatického peelingu

- 1-2krát týdně masáž obličeje SOS krémem

včetně očního okolí, doporučuji si nanést sérum a na něj větší vrstvu krému SOS a nechat vsáknout přes noc, ráno bude pleť krásně vyživená a vláčná

- 1x týdně použijte hydratační a výživnou masku

A nezapomeňte se na sebe každý den usmívat :-)

KOLAGENOVÉ GELY

Kolagenové gely pomáhají hojení a regeneraci pleti! Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky, proto je přípravek bezpečný pro alergickou i velmi citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.

Účinky kolagenových gelů:

- zvýšení hustoty kůže

- nasycení kůže bílkovinou = kolagenem

- stimulace procesů regenerace kůže

- výrazné vyhlazení pleti a zmenšení vrásek

- výrazný efekt liftingu, hydratace, ochrany a posílení kůže

Upozornění : kolagenové gely je nutné uchovávat v ledničce!

ANTI - AGING = KOLAGEN A KYSELINA HYALURONOVÁ

Z kvalifikovaného průzkumu v oblast anti-aging vyplynulo jedno zásadní zjištění: látky, které můžou ovlivnit rychlost stárnutí pokožky, jsou kolagen a kyselina hyaluronová. Naše tělo si je sice dokáže samo „vyrobit“, ale jejich množství s věkem klesá cca od 25.roku. Skutečný účinný omlazovací efekt našemu organismu přináší až pravidelné užívání kolagenu a kyseliny hyaluronové ve formě doplňku stravy. Kolagen je bílkovina, která je základním stavebním kamenem kůže, matrice chrupavky (95 %) a pojivové tkáně. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pokožky a hraje významnou roli při její hydrataci a zachování elasticity. Vypne pokožku zevnitř, čímž navíc podpoří účinek krému. Kolagen a Kyselina hyaluronová také prospívá naším kloubům, zlepšuje jejích pohyblivost , elasticitu a chrání proti poškození.

Doporučuji kombinovat s novým Lipocoll serem a Syn-Ake!

Příběh o majitelce firmy VITAGE Lence Vítové, která mluví o REVOLUCI V ANTI - AGINGU najdete na našem Blogu ShopMoreBeauty >>> ZDE <<<

E-book ZDARMA >>> OMLÁDNĚTE PŘIROZENOU CESTOU