+420608432775

OMLAZENÍ OBLIČEJE

Náplasti proti vráskám

Objevte magii náplastí Frownies - vaše tajné zbraně proti vráskám přes noc!

Vrásky kolem očí, úst a na čele mohou být minulostí díky úžasným náplastím Frownies. Tyto inovativní náplasti nabízejí jedinečné řešení pro boj s vráskami, aniž byste museli sáhnout po injekcích nebo jiných nešetrných metodách.

Frownies náplasti přirozeně vyhlazují a zmírňují vrásky na čele, kolem očí a úst. Vrásky se často prohlubují v důsledku nadměrné mimiky obličeje.

Ale víte, že svaly se pohybují i během spánku? Proto je tu geniální tip: před spaním si jednoduše přilepte náplasti Frownies na problematické vrásky na čele, kolem očí a úst. Nechte je působit celou noc. Díky tomuto triku se svaly uvolní a čelo zůstane hezky vyhlazené. Ale to není vše! Pravidelné používání těchto náplastí dokáže změnit paměť svalů. To znamená, že s každým použitím dosáhnete nejenom zjemnění vrásek, ale můžete je dokonce úplně eliminovat!

Nenechte se odradit přirozeným procesem stárnutí. Oživte svůj obličej s náplastmi Frownies a zažijte ohromující výsledky. Vaše vrásky zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, a vy se budete cítit svěže a plní sebevědomí.

Během noci vyhlazují vrásky na čele a mezi očima !!!

Jsou tři druhy náplastí :
Jak to celé funguje?

Stárnutí je nevyhnutelnou součástí života, která bohužel nezůstává bez následků pro naši pokožku. Ochabování svalů na tváři a opakující se pohyby, jako je mračení čela nebo mžourání, představují nepříznivé faktory, které mohou poškodit tkáň pokožky, známou jako epidermis. V důsledku těchto opakovaných pohybů se na čele, mezi očima a okolo úst postupně tvoří vrásky.

Tento proces je spojen s hlubším poškozením buněk v těchto oblastech, které se prohlubuje časem. Buňky ztrácejí svou schopnost produkce důležitých proteinů, jako je elastin a kolagen, které jsou zodpovědné za pružnost a pevnost pokožky. Tímto nedostatkem dochází ke snížení hladiny těchto proteinů v nejhlubší části vrásky.

Je třeba si uvědomit, že i přes tento přirozený proces existují metody, které mohou minimalizovat a zmírnit viditelnost vrásek. Hledání způsobů, jak podpořit produkci elastinu a kolagenu v problematických oblastech, je klíčem k boji proti projevům stárnutí pleti.

Náplasti Frownies působí na svalstvo pod vráskami, zajišťují jejich přirozený tvar a uvolnění. Jsou považované za přirozený korektor vrásek.

Náplasti jsou vyrobené z přírodních materiálů, nepřibarvovaného přírodního papíru a vodou rozpustného lepícího rostlinného gelu.

Jak náplasti proti vráskám na čelo, kolem očí a úst používat ?

Tvář si umyjte, očistěte a aplikujte Biopeptidové sérum ve spreji Larens nebo AQUA Spray Larens, pleť je třeba navlhčit. Nechte sprej dobře vstřebat do pokožky, můžete ho rukami lehce do pokožky vtlačit. Náplast postříkejte Biopeptidovým sérem ve spreji nebo AQUA sprejem, tím ji zvlhčíte a přiložte na vrásky na čele, na vrásku mezi obočím nebo kolem úst a dobře přitlač pár sekund. Na ostatní časti tváře aplikujte hydratační sérum a na to krém.

Náplast nechte působit minimálně 3 hodiny, na dosáhnutí lepšího výsledku celou noc (já osobně nechávám přes noc, výsledek je intenzivnější). Ráno si náplast navlhčíte vodou a jemně odlepíte. Pokožka je uvolněná a vyhlazená. Ideálně aplikovat denně, ob den nebo co 3 dny, udělejte to tak, aby Vám to vyhovovalo a aplikace probíhala pravidelně. Ale prvních 30 dní by měla být každodenní.

Pro zvýšení účinků náplastí doporučuji pod náplasti aplikovat sérum Syn Eke Eye & More, toto intenzivní sérum je nejen skvělé pro vrásky kolem očí a mimické vrásky, ale také úžasné právě na lokální aplikaci, obsahuje komplex biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu a SYN-AKE – neuropeptid napodobující účinky jedu zmije.

Doporučuji Vám zařadit si každý den masáž obličeje. Díky masážím rozproudíte lymfu, zpevníte pokožku, uvolníte stres a napětí v obličeji. Nemusíte za masáž utrácejte žádné velké sumy, můžete si ji každý den dopřát v teple svého domova. Stačí ti k tomu masážní olej (já používám Orient oil Larens, nemastí a rychle se vstřebává), který vyhovuje tvé pleti, k tomu pár správných účinných triků a pomůcek jako silikonové baňky, roller, gua sha, atd...

Můj postup: každý ráno a večer si nastříkám pleť Biopeptidovým sprejem, nanesu olejíček Oriet oil, zacvičím si obličejovou jógu, udělám masáž obličeje a po té nanáším výživné sérum a na to krém. Stejný postup dělám i večer, jen pod náplasti si nedávám krém, natírám ho jen kolem nich, ale dávám si pod náplasti sérum Syn Eke Eye & More.

Jak používat náplasti na jemné vrásky kolem úst?

Odstraňte papír na spodní straně náplastí, papír si odlož. Prsty napni pokožku, náplasti na napnuté vrásky kolem rtů nalep a vyhlaď. Nechte působit alespoň 3 hodiny, můžete i déle, nejlépe přes noc.. Když náplast odstraníte, nalepte ji znovu na papír, případně na čistý a rovný podklad, abyste je mohla používat opakovaně. Používejte tak dlouho dokud náplasti lepí.

Po odstranění náplasti , nastříkejte kůži kolem rtů Biopeptidovým sprejem pro zvýšení regenerace a hydratace pokožky. Pro zvýšení účinků náplastí doporučuji po odstranění náplasti aplikovat sérum Syn Eke Eye & More, toto intenzivní sérum je nejen skvělé pro regeneraci, ale také úžasné právě na lokální aplikaci, obsahuje komplex biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu a SYN-AKE – neuropeptid napodobující účinky jedu zmije, je to takový přírodní botox.

Pokud Vás baví náplasti a vidíš jejich výsledky, dalším krokem pro tebe je "TEJPOVÁNÍ OBLIČEJE". Tejpování obličeje je metoda přirozeného omlazení pleti. Pracuje na stejném principu jako náplasti proti vráskám, ale má výhody, že tejp si nastříháte tak veliký, aby splňoval Vaše požadavky a potřeby, tejp se více přizpůsobíte Vaši pokožce, jelikož náplasti jsou univerzální pro všechny a tejpy ti ještě podpoříte práci lymfy a odvod toxinů z těla. Nevýhodou je, že se jejich lepení musíte správně naučit, nejlépe na kurzu tejpování obličeje oproti náplastem, jejichž lepení zvládnou všichni. Ale věřte mi, stojí to za to.

E-book ZDARMA >>> OMLÁDNĚTE PŘIROZENOU CESTOU

Termíny kurzů najdeš >>>> ZDE <<<<<

Chci si objednat náplasti proti vráskám

E-shop Shop More Beauty