+420608432775

OMLAZENÍ OBLIČEJE

Náplasti proti vráskám

Náplasti Frownies proti vráskám během noci vyhlazují vrásky okolo očí, úst a na čele! Tyto náplasti pomáhají řešit problém s vráskami, zabraňují jejich vzniku i prohlubování bez injekcí či jiných nešetrných zásahů.

Náplasti na vrásky Frownies přirozeně zjemňují nebo úplně odstraňují vrásky na čele, kolem očí a úst. Vrásky se prohlubují zejména kvůli nadměrné mimice.

Pohyb svalů je podvědomý i v noci. Doporučuji proto nalepit náplasti Frownies na vrásky na čele, kolem očí i úst před spánkem a nechat působit celou noc. Potom zůstanou svaly uvolněné a čelo se nemračí. Díky používaní náplastí dochází ke změně svalové paměti. Pravidelným používáním dosáhnete viditelné výsledky, nejen se vrásky zjemnění, ale i úplné odstraní.

Během noci vyhlazují vrásky na čele a mezi očima !!!

Jsou tři druhy náplastí :
Jak to celé funguje?

Stárnutí, ochabování svalů na tváři a velmi často se opakující pohyby, jako je například mračení či mžourání, mají za následek poškození tkáně pokožky "epidermy". Dochází k postupnému vytváření vrásek na čele, mezi očima a okolo úst. Poškození se prohlubuje a buňky v této oblasti zpomalují produkci elastínu a kolagenu, dvou důležitých proteinů, které udržují pružnost pokožky. Buňky v okolních oblastech však produkují normální množství proteinů a tím způsobují pokles v nejhlubší části vrásky.

Náplasti Frownies působí na svalstvo pod vráskami, zajišťují jejich přirozený tvar a uvolnění. Jsou považované za přirozený korektor vrásek.

Náplasti jsou vyrobené z přírodních materiálů, nepřibarvovaného přírodního papíru a vodou rozpustného lepícího rostlinného gelu.

Jak náplasti proti vráskám na čelo, kolem očí a úst používat ?

Tvář si umyjte, očistěte a aplikujte Biopeptidové sérum ve spreji Larens nebo AQUA Spray Larens, pleť je třeba navlhčit. Nechte sprej dobře vstřebat do pokožky, můžete ho rukami lehce do pokožky vtlačit. Náplast postříkejte Biopeptidovým sérem ve spreji nebo AQUA sprejem, tím ji zvlhčíte a přiložte na vrásky na čele, na vrásku mezi obočím nebo kolem úst a dobře přitlač pár sekund. Na ostatní časti tváře aplikujte hydratační sérum a na to krém.

Náplast nechte působit minimálně 3 hodiny, na dosáhnutí lepšího výsledku celou noc (já osobně nechávám přes noc, výsledek je intenzivnější). Ráno si náplast navlhčíte vodou a jemně odlepíte. Pokožka je uvolněná a vyhlazená. Ideálně aplikovat denně, ob den nebo co 3 dny, udělejte to tak, aby Vám to vyhovovalo a aplikace probíhala pravidelně. Ale prvních 30 dní by měla být každodenní.

Pro zvýšení účinků náplastí doporučuji pod náplasti aplikovat sérum Syn Eke Eye & More, toto intenzivní sérum je nejen skvělé pro vrásky kolem očí a mimické vrásky, ale také úžasné právě na lokální aplikaci, obsahuje komplex biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu a SYN-AKE – neuropeptid napodobující účinky jedu zmije.

Doporučuji Vám zařadit si každý den masáž obličeje. Díky masážím rozproudíte lymfu, zpevníte pokožku, uvolníte stres a napětí v obličeji. Nemusíte za masáž utrácejte žádné velké sumy, můžete si ji každý den dopřát v teple svého domova. Stačí ti k tomu masážní olej (já používám Orient oil Larens, nemastí a rychle se vstřebává), který vyhovuje tvé pleti, k tomu pár správných účinných triků a pomůcek jako silikonové baňky, roller, gua sha, atd...

Můj postup: každý ráno a večer si nastříkám pleť Biopeptidovým sprejem, nanesu olejíček Oriet oil, zacvičím si obličejovou jógu, udělám masáž obličeje a po té nanáším výživné sérum a na to krém. Stejný postup dělám i večer, jen pod náplasti si nedávám krém, natírám ho jen kolem nich, ale dávám si pod náplasti sérum Syn Eke Eye & More.

Jak používat náplasti na jemné vrásky kolem úst?

Odstraňte papír na spodní straně náplastí, papír si odlož. Prsty napni pokožku, náplasti na napnuté vrásky kolem rtů nalep a vyhlaď. Nechte působit alespoň 3 hodiny, můžete i déle, nejlépe přes noc.. Když náplast odstraníte, nalepte ji znovu na papír, případně na čistý a rovný podklad, abyste je mohla používat opakovaně. Používejte tak dlouho dokud náplasti lepí.

Po odstranění náplasti , nastříkejte kůži kolem rtů Biopeptidovým sprejem pro zvýšení regenerace a hydratace pokožky. Pro zvýšení účinků náplastí doporučuji po odstranění náplasti aplikovat sérum Syn Eke Eye & More, toto intenzivní sérum je nejen skvělé pro regeneraci, ale také úžasné právě na lokální aplikaci, obsahuje komplex biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu a SYN-AKE – neuropeptid napodobující účinky jedu zmije, je to takový přírodní botox.

Pokud Vás baví náplasti a vidíš jejich výsledky, dalším krokem pro tebe je "TEJPOVÁNÍ OBLIČEJE". Tejpování obličeje je metoda přirozeného omlazení pleti. Pracuje na stejném principu jako náplasti proti vráskám, ale má výhody, že tejp si nastříháte tak veliký, aby splňoval Vaše požadavky a potřeby, tejp se více přizpůsobíte Vaši pokožce, jelikož náplasti jsou univerzální pro všechny a tejpy ti ještě podpoříte práci lymfy a odvod toxinů z těla. Nevýhodou je, že se jejich lepení musíte správně naučit, nejlépe na kurzu tejpování obličeje oproti náplastem, jejichž lepení zvládnou všichni. Ale věřte mi, stojí to za to.

E-book ZDARMA >>> OMLÁDNĚTE PŘIROZENOU CESTOU

Termíny kurzů najdeš >>>> ZDE <<<<<

Chci si objednat náplasti proti vráskám

E-shop Shop More Beauty