+420608432775

Přála jsem si mít zpět svou jiskru i po 40

Obličejová jóga mi vrátila nejen moji jiskru do obličeje , ale i do života. Našla jsem přirozené metody k omlazení mého obličeje a tím jsem pochopila , že nepotřebuji žádné zázračné krémy na vrásky, které slibují reklamy, stačí mi silikonová baňka, kousek tejpu, moje ruce a trochu oleje. Není třeba se stárnutí bát, ale věnovat sama sobě pár minut denně s vděčností, radostí a s láskou v srdci.

Ale vždy to tak nebylo ...

Chtěla jsem být dokonalá manželka, matka, podnikatelka, tehdy jsem si vůbec neuvědomovala, že sebe odsouvám na druhou kolej. Ráno rychle aplikovat krém na obličej, make-up a rychle do práce. Někdy jsem si přišla jako v nějakém krysím závodě, ale i přesto jsem si myslela, že žiji svoji pohádku, měla jsem manžela, rodinu a rodinou firmu. Zní to dokonale a já si to tak přála, aby to dokonalé bylo, dělala jsem pro to maximum, co jsem tehdy uměla.

Doba covidová přinesla velké změny. Najednou se moje pohádka začala bortit jako domeček z karet, bylo více napětí, bouří, nejen v manželství, ve firmě, ale najednou i v mém životě. Začala jsem si uvědomovat věci, které mě nikdy předtím ani nenapadly. Např. proč jsem pořád nemocná a unavená, i když denně užívám tolik potravinových doplňků, chodím ke specialistům na výživu a můj jídelníček je podle předpisu. Nikdo neznal odpovědi.

Tehdy jsem se podívala poprvé déle do zrcadla, nejen na tvář, ale sama na sebe a nepoznávala jsem se, viděla jsem tam smutnou, unavenou a starou ženu bez jiskry. Pamatuji si, že jsem tehdy probrečela několik nocí, bylo mi z toho tak smutno.

Nevěděla jsem, co s tím budu dělat, ale věděla jsem, že to chci změnit. Tehdy jsem netušila, že obličejová jóga změní nejen můj obličej, ale celý můj život. Pokud začnete tvořit věci, které Vám dávají smysl, baví Vás, najednou se vše začne měnit. Netušila jsem, že to bude až tak rychlé.

Nastala doba změn

Rozhodla jsem se, že to, co se mi nelíbí, změním. Četla jsem různé knihy a hledala na internetu řešení. Když jsem zadala do vyhledávače pojem "omlazení obličeje", začaly mi vyskakovat samé kliniky estetické medicíny, které nabízely botox nebo plastické úpravy. Bojím se jehel a krve, nechci do svého těla dávat zbytečně toxické látky, které zabíjejí mé buňky, takže tuto možnost omlazení obličeje jsem vyloučila a hledala dále. Ale musím uznat, zní to lákavě, přijdete, zaplatíte a oni Vám upraví, co chcete, bez práce a za malou chvíli vypadáte jinak :-) ... ale působí to na mě jako čertův úpis, jelikož když jednou s nimi začnete, není cesta zpět. Nezavrhuji to, ale moje cesta to není.

Našla jsem kurzy obličejové jógy u Zuzky Ondrisové, napsala jsem Zuzce email a sdělila ji moje trápení, vím, že tehdy jsem ji psala se slzami v očích, svěřila jsem se ji, že bez make-upu nejdu ani s košem a že se cítím jako stará unavená žena. Moje pleť byla flekatá, neforemná, povolená, vrásčitá a hlavně jsem působila smutně a staře. Cítila jsem se jako bych měla 100 let. Bez make-upu to bylo fakt šílené. Jsem holka, která se ráda směje a najednou můj výraz vypadal takto? Byla jsem z toho fakt nešťastná a smutná.

Zuzka mi ochotně pomohla najít řešení, vypracovala mi individuální plán cvičení obličejové jógy a já jsem ho začala denně plnit. Vysvětlila mi, že je třeba se věnovat svému obličeji pravidelně každý den a stačí opravdu pár minut.  Já jsem si ještě přidala pár afirmací a těšila se z každé chvíle, kterou jsem věnovala sama sobě.

Po dvou měsících denního cvičení obličejové jógy si změn na mém obličeji začalo všímat i okolí.

Tehdy jsem poprvé intenzivně přemýšlela, co mohu ještě změnit, aby moje pleť vypadala lépe. Do té doby jsem používala krémy známých značek a utrácela za ně nemalé peníze, ale nikdy jsem neviděla žádný efekt. Největší radost jsem měla z jejich kouzelného balení při koupi a pak očekávaní, že tentokrát to vyjde a uvidím na tváři změny, které značky vždy slibovali, ale bohužel jsem se nedočkala.

Zuzka mě přivedla ke značce Wellu. Tato značka vyrábí skvělé krémy s liposomálním komplexem, který pronikají hluboko do kůže. Na jejich unikátní recepturu mají patent jako jediní na světě. Obaly těchto výrobků pro mě nebyly tak lákavé jako u značek, které jsem doposud znala, ale dala jsem jim šanci a vyplatilo se.

Už po pár týdnech jsem viděla efekt, měla jsem velkou radost, že se mi to puzzle začalo skládat.

Tehdy jsem ani netušila, že budu chtít brzy spustit e-shop, otevřít prodejnu a dělat kurzy omlazení pro ženy. Vše jsem brala jako investici do sebe, abych se cítila lépe. V té době jsme měli s bývalým manželem stále rodinný podnik a pracovali v něm od rána do večera. Nezbýval čas na nic, svému studiu jsem se věnovala po nocích a o víkendech, jen když jsem měla trochu času.

Čím více jsem si začala uvědomovat samu sebe, tím víc si začala všímat toho, co chci a co nechci.

Začala jsem chápat, proč jsem stále nemocná a unavená. Najednou jakoby se moje intuice nastartovala. Kulisy kolem mě začaly padat velice rychle, během krátké doby skončilo manželství, společné podnikání i společní přátele. Najednou jsem stála úplně v nové realitě a říkala jsem si, co bude dál? Měla jsem velký strach vykročit do neznáma, protože vše, čemu jste věřila, celá moje dokonalá pohádka skončila. Ale řídím se heslem: "Co mě nezabije, to mě posílí."

Musela jsem vykročit za svými sny do neznáma a bez ničeho, jen tak s důvěrou v sebe, že to zvládnu a že jsem na správné cestě za tím, co si přeju, co mě baví a dává mi smysl.

Naučila jsem se denně prožívat vděčnost a věřit v život, protože nic se neděje náhodou a vše má svůj důvod.

Pochopila jsem, že každý den je nová šance něco změnit, posunout se dále a cítit radost a nadšení.

Jako malá holka jsem si vystřihovala z časopisů tipy a recepty na různé masky, peelingy, tipy jak o sebe pečovat a samozřejmě krásné modelky (mám několik dílu mých polepených sešitů s tipy a triky ještě u sebe), chtěla jsem vypadat jako ony, dokonalá a krásná.

Každá holka si přeje být přece tou princeznou z pohádky. Během života jsem pochopila, že život vždy není tak růžový jako v pohádce, pochopila jsem, že není důležité být modelkou na obálkách časopisů, ale mnohem důležitější je být ve svém životě královnou, která kraluje všemu, co dělá, miluje samu sebe, užívá si svou ženskou sílu a přitažlivost. .

Obličejová jóga mi změnila život

Začala jsem ještě více studovat obličejovou jógu, masáže, emoce a vzdělávat se v těchto oborech. Moje technické a ekonomické vzdělání bylo vždy spíše do mužského světa a já najednou začala toužit po tom ženském, jemném a kreativním světě.

Udělala jsem si lektorský kurz obličejové jógy u Zuzky Ondrisové ve FACE INSTITUT a stala jsem se certifikovanou lektorkou. Na to jsem navázala s dalším vzděláváním v oblasti omlazení obličeje a zdaleka nekončím. Mám certifikaci v baňkování obličeje, tejpování obličeje pro profesionály, reflexní terapii obličeje, prošla jsem školením péče o pleť, líčení, naučila se základy čínské medicíny a nyní jsem u studia emočního kódu a projevu emocí v obličeji, jelikož my ženy emoce vnímáme silně a projeví se nám to ve výrazu.

Přišla mi do cesty bio dekorativní kosmetika Und Gretel, která je čistě přírodní, organická, veganská, netestuje se na zvířatech a má vysoký obsah pigmentu, protože je dělaná pro profesionály. Tím se liší od jiné bio dekorativní kosmetiky, protože opravdu vydrží celý den na obličeji. Ve chvíli, kdy se na mých kurzech ženy naučím masírovat, póry jejich kůže se více otevřou, jejich pleť se začne rychleji regenerovat a pak už na svou pleť nemůžou dát přece komerční kosmetiku, která obsahuje chemické a toxické látky ... Znáte složení Vaší kosmetiky?

Spustila jsem svůj e-shop www.shopmorebeauty.com a otevřela krásnou prodejnu, tehdy v areálu naší rodinné firmy, kterou jsem vyzdobila starým nábytkem a dala mu novou duši. Tuto prodejnu jsem sice po 1,5 roce musela zavřít, ale těším se na chvíli, kdy ji znova otevřu, tentokrát jinde a jinak.

Ve chvíli, kdy se opět spustila má kreativita a chuť malovat, jsem věděla, že jsem na správné cestě.

S mým nadšením vznikla moje nabídka kurzů omlazení obličeje, kde se společně s ženami učíme smát u zrcadla, když se na sebe ksichtíme :-)Učíme se společně hladit a milovat. To mi dává ten smysl, proč to dělám, když vidím spokojené a usměvavé ženy, které z kurzu odcházejí, cítím neskutečnou vděčnost a radost.

Nyní už to není jen moje cesta, ale je to naše společná cesta za krásou. Každá z nás je jiná, ale všechny si přejeme být krásné a šťastné.

Šiřme společně přirozenou ženskou krásu dále mezi ženy.

Lásku sama k sobě neberu jako "nějaké motto" , ale je to důležitý stavební kámen všeho. Není třeba trávit hodiny v kosmetických salónech, abychom se začaly milovat, ale stačí se denně zaměřit sama na sebe, věnovat si pár minut a dělat věci s radostí a vděčností.

Věřte mi, je to lék nejen na krásnou pleť :-)

Pokud se chcete stát součástí světa, kde budete objevovat svou vnitřní a vnější krásu, učit se přirozené metody omlazení obličeje, můžete se přihlásit na moje živé kurzy nebo si zakoupit moje e-booky, které nahrazují online kurzy a najdete v nich postupy omlazujících metod krok za krokem včetně instruktážních videí.

Rozhodla jsem se pomocí svých e-booků, živých kurzů a akcí moje zkušenosti posílat dále mezi ženy, které hledají to, co jsem hledala před pár lety já - jakoukoliv přirozenou metodu omlazení obličeje, aby můj obličej zářil v každém věku.

Na mém e-shopu www.shopmorebeauty.com najdete kromě moji nabídky kurzů pro omlazení obličeje také přírodní kosmetiku, kterou testuji sama na sobě a své rodině. Brzy přidám i kurzy na líčení organickým make-upem a spoustu dalšího :-)

Těším se na Vás živě nebo online,

Pavla Skolil, lektorka obličejové jógy s vášní pro přirozené metody omlazení obličeje

www.shopmorebeauty.com a www.omlazenipleti.com

Sleduj mě pro více tipů na omlazením obličeje na instagramu, facebooku nebo mi napište a přidám Vás do moji skupiny na Whats Appu, kde denně přidávám videa a informace o omlazení obličeje . Najděte si svou cestu ke kráse, já můžu být pouze Váš průvodce.