+420608432775

Přála jsem si mít zpět svou jiskru i po 40

Ztratit jiskru ve svém obličeji a životě není snadné, zejména když vám přibývají roky. Ale já jsem našla cestu zpět díky obličejové józe a technikám omlazení mého obličeje. Nejenže jsem obnovila svou jiskru, ale i svůj život.

Byla jsem unavená z nespočtu reklam slibujících zázračné krémy na vrásky. Ale objevila jsem, že skutečnou sílu v sobě mám já sama. Už nezáleží na draze zkoušených produktech. Stačí mi jen silikonová baňka, kousek tejpu, mé vlastní ruce a trocha přírodního oleje.

Není důvod se bát stárnutí. Stačí si denně věnovat pár minut sama sobě. S vděčností, radostí a láskou v srdci jsem se naučila jednoduché metody omlazení mého obličeje. Objevila jsem, že přirozený vzhled a sebejistota jsou to, co opravdu záleží.

Takže teď se už nemusím obávat stáří. Místo toho se každý den těším na okamžik, kdy se mohu věnovat sobě. Obličejová jóga mi nejen vrátila jiskru do obličeje, ale i do života. Přidejte se ke mně na cestě k přirozenému omlazení a znovuobjevení vaší vlastní jiskry. Společně objevíme krásu, která přichází zevnitř.

Ale vždy to tak nebylo ...

Chtěla jsem být dokonalá manželka, matka a podnikatelka, ale uvědomila jsem si, že jsem se při tom ztratila. Doba covidová přinesla změny a začala jsem se víc soustředit na sebe. Když jsem se poprvé podívala do zrcadla a nepoznala se, rozhodla jsem se to změnit. Obličejová jóga se ukázala jako zázrak, nejen že změnila můj obličej, ale také celý můj život. Uvědomila jsem si, že když dám samu sebe na první místo, věnuji se věcem, které mě baví a dávají smysl, začíná se všechno měnit. A bylo to mnohem rychlejší, než jsem si dokázala představit.

Nastala doba změn

Rozhodla jsem se, že udělám něco s tím, co mi vadí. Pročetla jsem spoustu knih a hledala online řešení. Když jsem zadala do vyhledávače "omlazení obličeje", vyskočily mi samé kliniky estetické medicíny nabízející botox a plastické operace. Jenže já se obávám jehel a krev mi není příjemná. Nechci do svého těla zbytečně dávat toxické látky, které ničí mé buňky. Takže jsem tu možnost omlazení vyloučila a hledala dál. I když to zní lákavě - přijít, zaplatit a nechat si upravit to, co chcete, bez námahy a za chvilku vypadáte jinak :-)... na mě to působí jako čertův úpis. Když s tím začnete, není cesty zpět. Neodsuzuju to, ale to není moje cesta.

Narazila jsem na kurzy obličejové jógy u Zuzky Ondrisové. Napsala jsem jí email a svěřila jsem jí své trápení. Tehdy jsem jí psala se slzami v očích. Řekla jsem jí, že nevycházím ani s košem z domu bez make-upu a cítím se jako stará, unavená žena. Moje pleť byla nevzhledná, povadlá, plná skvrn a vrásek, a především jsem vypadala smutně a unaveně. Připadalo mi, jako bych měla sto let. Bez make-upu to bylo opravdu strašné. Jsem žena, která ráda směje a najednou byl můj výraz takový? Byla jsem zoufalá a smutná.

Zuzka mi ochotně pomohla najít řešení. Sestavila mi individuální plán cvičení obličejové jógy a já jsem ho začala pravidelně provádět každý den. Vysvětlila mi, že je důležité věnovat svému obličeji čas každý den a že stačí jen pár minut. Přidala jsem si také několik afirmací a začala jsem se těšit z každé chvíle, kterou jsem věnovala samu sobě.

Po dvou měsících pravidelného cvičení obličejové jógy si začali všimnout změn i lidé kolem mě.

Tehdy jsem poprvé začala intenzivně přemýšlet, co mohu udělat ještě pro to, aby moje pleť vypadala lépe. Do té doby jsem používala krémy od známých značek a utrácela jsem za ně nemalé částky, ale nikdy jsem neviděla žádné výsledky. Největší radost jsem měla ze samotného balení a očekávání, že tentokrát to vyjde a uvidím změny, které značky slibovaly. Bohužel jsem však byla vždy zklamaná.

Začala jsem hledat přírodní kosmetiku a zajímat se o ještě více o péči o pleť, vše ke mě přicházelo a skládalo se to jako puzzle.

V tu dobu jsem ještě netušila, že brzy budu mít vlastní e-shop a budu pořádat kurzy omlazení pro ženy. Původně jsem to brala jako investici do sebe, abych se cítila lépe. V té době jsme ještě se svým tehdejším manželem provozovali rodinný podnik a pracovali jsme v něm od rána do večera. Na nic nezbýval čas. Studiu jsem se věnovala jen v noci a o víkendech, když jsem měla trochu volna.

Čím víc jsem se začala vnímat, tím jasněji jsem si uvědomovala, co chci a co nechci.

Začala jsem chápat, proč jsem neustále nemocná a unavená. Najednou jsem získala novou intuici. Kulisy kolem mě začaly padat rychle. V krátké době skončilo manželství, podnikání i vztahy s přáteli. Najednou jsem se ocitla v úplně nové realitě a ptala jsem se, co bude dál? Byla jsem velmi vyděšená vykročit do neznáma, protože všechno, čemu jsem věřila, celá ta dokonalá pohádka, skončilo. Ale řídím se heslem: "Co mě nezabije, to mě posílí."

Musela jsem se vydat za svými sny do neznáma a začít znovu, aniž bych měla cokoli, jen s důvěrou v sebe, že to zvládnu a že jsem na správné cestě za tím, co si přeji a co mi dává smysl.

Naučila jsem se prožívat vděčnost každý den a věřit v život, protože všechno se děje s důvodem.

Pochopila jsem, že každý den je nová příležitost něco změnit, posunout se dál a cítit radost a nadšení.

Už od dětství jsem si vystříhavala tipy a recepty na různé masky, peelingy a rady, jak o sebe pečovat, a samozřejmě jsem shromažďovala obrázky krásných modelek (mám několik sešitů, ve kterých jsou polepené články a obrázky, které jsem si vytrhla). Toužila jsem vypadat jako ony, dokonalé a krásné.

Každá dívka sní o tom, že se stane princeznou z pohádky. Ale v průběhu života jsem pochopila, že realita není vždy tak růžová jako ve pohádce. Naučila jsem se, že není důležité být modelkou na obálkách časopisů, ale mnohem důležitější je být královnou svého vlastního života, panovat nad vším, co dělám, milovat samu sebe, užívat si svou ženskou sílu a přitažlivost.

Obličejová jóga mi změnila život 

Vstoupila jsem do světa obličejové jógy a masáží s obrovským zápalem a touhou předat ženám toto drahocenné umění péče o sebe. Začala jsem se vzdělávat a získávala certifikace, abych se mohla stát kvalifikovanou lektorkou obličejové jógy a dalších metod omlazování obličeje. Navštívila jsem kurzy, které mě naučily omlazovat obličej pomocí baňkování, tejpování , reflexní terapie a dalších technik. Nenechala jsem se zastavit a pokračovala ve studiu péče o pleť, líčení a učím se také základům čínské medicíny. Momentálně se hlouběji zabývám nejen našimi orgány, ale také emocemi a jejich projevem v obličeji. Obličej je naše mapa, kde je vidět vše, co jsme životě zažili a zažíváme. 

Během mého putování jsem narazila na bio dekorativní kosmetiku značky Und Gretel, která mě naprosto okouzlila. Je to čistá, organická a veganská kosmetika, která neprochází testy na zvířatech. Co je však ještě důležitější, má vysoký obsah pigmentu a skutečně vydrží na obličeji celý den. To je obrovský rozdíl oproti jiným bio kosmetikám, které jsem vyzkoušela. Když se ženy naučí masírovat svou pleť na mých kurzech, jejich póry se otevřou a pleť se začne rychleji regenerovat. Poté už nemohou používat běžnou komerční kosmetiku, plnou chemických a toxických látek...

Rozhodla jsem se jít ještě dál a založila svůj vlastní e-shop s krásným názvem "Shop More Beauty". Potom jsem otevřela prodejnu v areálu naší rodinné firmy, jejichž část jsem proměnila v "Beauty koutek". I když jsem po 1,5 roce musela tuto prodejnu uzavřít, těším se na chvíli, kdy ji znovu otevřu - tentokrát jinde, jinak a úplně v jiném rozměru. 

Mým nekonečným nadšením jsem vytvořila nabídku kurzů omlazení obličeje, kde se ženy učí nejen technikám a cvičením, ale také se učí milovat sebe sama a objevovat svou vnitřní sílu. Společně se smějeme před zrcadlem, když se na sebe děláme vtipné grimasy, a učíme se hladit a milovat se. To je pro mě ten skutečný smysl toho, co dělám. Když vidím spokojené a usměvavé ženy, které odcházejí z kurzu plné radosti a sebevědomí, naplňuje mě neskutečná vděčnost a radost.

Naše společná cesta za přirozenou krásou: Milujme sebe sama a šiřme lásku mezi ženy!

Víte, teď už to není jen o mně. Je to o nás všech, o naší společné cestě za krásou. Ačkoli jsme každá jiná, máme jedno společné přání - být krásné a šťastné.

Společně můžeme šířit přirozenou ženskou krásu mezi ženy. Protože každá z nás je unikátní a zaslouží si pocit sebejistoty a radosti.

Pro mě není láska k sobě jen prázdným heslem. Je to klíčový základ, na kterém stavím všechno. Nemusíme trávit hodiny v kosmetických salónech, abychom se začaly milovat. Stačí si denně najít chvilku pro sebe, věnovat si pár minut a dělat věci s radostí a vděčností.

Věřte mi, toto není jen lék na krásnou pleť. Je to způsob, jak nalezneme vnitřní harmonii a pocit naplnění.

Tak pojďme společně na tuhle cestu. Společně šířme lásku sama k sobě mezi ženy a objevujme krásu, která v nás přebývá.

Připojte se ke světu objevování vaší vnitřní i vnější krásy!

Pokud toužíte po přirozených metodách omlazení obličeje a chcete se stát součástí tohoto úžasného světa, mám pro vás skvělou nabídku. Přihlaste se na mé kurzy Face Fitness nebo si pořiďte mé e-booky, které vám krok za krokem ukážou omlazující postupy včetně instruktážních videí a mých osobních rad. 

Díky svým e-bookům, kurzům, individuálním konzultacím a akcím se s vámi chci podělit o své zkušenosti a posunout je dále mezi Vás, které hledají to, co jsem hledala já před pár lety - přirozené metody omlazení obličeje, které rozjasní mou pleť v každém věku. I po 40. 

Na mém e-shopu www.shopmorebeauty.com nejenže naleznete nabídku kurzů Face Fitness, ale také přírodní pěstící a dekorativní kosmetiku, kterou miluju. 

Najděte si svou vlastní cestu ke kráse, já vám mohu být pouze průvodcem,

Pavla Skolil, lektorka Face Fitness